INNE, lifestyle

Hiszpania zimą i co ja tam właściwie robię?

Jaka jest Hiszpania zimą i czy warto tam jechać w lutym?
Warto!! Tam ZAWSZE warto jechać! W czasie kiedy Warszawa spowita była smogiem, temperatury były zdecydowanie zimowe, a kolor, który zdominował cały świat to szary, w Hiszpanii, ściślej mówiąc w Andaluzji jest nasza wiosna!

Ja chciałabym tak w życiu zrobić, żebym mogła wyprowadzać się na 2-3 miesiące właśnie tam.

Co ja robię w Hiszpanii zimą?
I tu jest element zaskoczenia 😉 a mianowicie jestem nianią.
Taką prawdziwą KOCIĄ nianią. I powiem wam, że to jedna z fajniejszych moich prac 😉 !!

W tym roku nie zwiedzałam miast, nie podziwiałam architektury. W tym roku miałam wielką potrzebę po prostu pobyć w przyrodzie. Codziennie chodziłam po górach, jeździłam nad morze, słuchałam szumu strumienia i ćwierkania ptaków. Miałam taką potrzebę, bez pośpiechu chłonąć naturę.

Co czytam?
Do tego trzeba dodać książkę The Slide Edge -Jeff’a Olsona, którą poleciła mi Ania- właścicielka kota i tego pięknego miejsca!
No i moja przyjaciółka 🙂

Książa daje dużo do myślenie. Jest o tym jak w życiu działamy. O motywacji, ludzkiej naturze i tego, że jakoś to wszystko trzeba ogarnąć, żeby faktycznie lepiej nam się żyło.
O tym, że codzienne aktywności, powtarzane regularnie przybliżają nas do celu. Brzmi banalnie jednak jak spojrzałam na siebie krytycznym okiem, okazało się, że wykonywanie codziennie (chociaż przez kilka minut), jakiegoś sensownego działania- np. uczenia się kilku słów po włosku, jest dla mnie czymś trudnym!!

Postanowiłam nad tym popracować. Nie idzie mi najlepiej, na razie, jednak rozpisałam sobie plan i daję sobie czas do końca roku.Na chwilę obecną powoli się rozpędzam- dotyczy to mojego stylu życia (dieta), spraw związanych z pracą ( wizytówka, strona www,ogarnięcie tego mojego multitaskingu!!, sprawy blogów!!!!) i mojego podejścia do sportu- który do tej pory był lekko mówiąc dość niefrasobliwy ( 8h jogi w jednym miesiącu!-what?!).
Jak sami widzicie mam co robić 😉
xxxx

Poprzedni Next Post

You Might Also Like

Brak Komentarzy

Twój komentarz